پلی تکس

رنگهای آب پایه عموما انعطاف پذیرند که این ویژگی منجر به عدم ترک خوردگی و کنده شدن آنها از زیرلایه می شود اما آنها را در برابر سایش و تخریبهای مکانیکی ضعیف می نماید.

برای حل این معضل، لایه پلی تکس طراحی شده است. این لایه با وجود انعطاف پذیری بالا، از خواص مکانیکی منحصر به فرد نظیر چسبندگی عالی، مقاومت به خراش، مقاومت به سایش و مدول الاستیک خوب برخوردار است. همچنین با برخورداری از غلظت مناسب، امکان ایجاد بافت در رنگ و پوشانیدن عیوب جزئی زیرلایه با اعمال آن فراهم می شود.

این لایه پس از پرایمر بر روی سطوح غیر فلزی و مستقیما بر روی سطوح فلزی اعمال می شود. در محیط های در معرض رطوبت و تخریب های مکانیکی استفاده از لایه پلی تکس ضروری است. ایجاد بافت و استحکام مکانیکی سطوح رنگ آمیزی شده توسط لایه پلی تکس تامین می شود. لایه پلی تکس مانع از خراش و تخریب در اثر ضربه می شود.

این محصول آب پایه بوده و بی بو و فاقد مواد مضر برای محیط زیست می باشد. اعمال آن با غلتک صورت پذیرفته و در صورت نیاز به رقیق سازی، می توان از مقدار کمی آب بهره برد. قابل ذکر است که نباید این محصول زیاد رقیق شود و بهتر است در فرمول اصلی استفاده گردد. پلی تکس در بسته بندیهای ۵، ۱۵ و ۳۰ کیلوگرمی به بازار عرضه می شود.

https://pt-farmacia.com/comprar-viagra-genericka-sem-receita-online/